[Portfel EDCA] Tydzień 2 – Decyzja inwestycyjna #1

Zgodnie z strategią i planem przedstawionym tutaj nadeszła pora na pierwszą decyzję. Przypominam iż warunkiem zwiększonej wpłaty jest spadek o więcej niż 2% mWIG40 za ostatnie 2,4,12,26,52 tygodnie -1 dzień.

mWIG40 w okresie (2T-1D) czyli 02.03.2015 do dnia 13.03.2015 osiągnął stopę zwrotu +1,56%. W związku z tym składamy standardowe zlecenie zakupu funduszu za 100zł.


You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

AddThis Social Bookmark Button

2 Responses to “[Portfel EDCA] Tydzień 2 – Decyzja inwestycyjna #1”

  1. [...] [Portfel EDCA] Tydzień 2 – Decyzja inwestycyjna #1 [...]

  2. [...] Najnowsze komentarze Inwestowanie z głową. Blog o oszczędzaniu, inwestowaniu, giełdzie, funduszach lokatach i polisach » Blog » [Portfel EDCA] Tydzień 3 – Skład portfela i historia transakcji o [Portfel EDCA] Strategia systematycznych wpłat (DCA) i jego zmodyfikowana wersja (kupuj gdy krew się leje).admin o Blogerzy czy dziwki?nie rozumiem o Blogerzy czy dziwki?Andżelika – Finanovacash.pl o 7 rzeczy o których MUSISZ wiedzieć zanim uwierzysz w „sektor finansowy”Inwestowanie z głową. Blog o oszczędzaniu, inwestowaniu, giełdzie, funduszach lokatach i polisach » Blog » [Portfel EDCA] Strategia systematycznych wpłat (DCA) i jego zmodyfikowana wersja (kupuj gdy krew się leje). o [Portfel EDCA] Tydzień 2 – Decyzja inwestycyjna #1 [...]